Ürünlerimizde kullandığımız çikolata, krema, şeker hamuru, doğal aromalar & meyveler, en iyi ve en kaliteli malzemelerden özenle şeçiliyor.Pastalarımızın kekleri ve ganajları, diğer tüm ürünlerimiz gibi taze olarak hazırlanıyor. Dekorları yenilebilir lezzetli şeker hamurları ile yapılıyor.
 
Siparişlerinizi, malzemesinden tasarımına kadar sizin tercihlerinize göre hazırlayabiliyor ya da dilerseniz sizin için yeni fikirler ve lezzetler sunmak için önerilerde bulunabiliyoruz.​ 
Bi Pasta Butik Pastacılık, doğum günü, kutlama gibi özel gün ve davetleriniz için birbirinden lezzetli butik pasta, cupcake ve şeker hamurlu tasarım kurabiyeler üreten bir pasta atölyesidir.
 
Bi Pasta, lezzet aşkını siz pastaseverlerle paylaşmak için yeni tatlar üretmeye devam ediyor. Özel günlerinizi ve organizasyonlarınızı farklı kılacak, misafirlerinizin tadına doyamayacağı pastaları, cupcakeleri ve kurabiyeleri sizlere sunuyor.

 

Özel günlerinize renk katan Bi Pasta, ürünlerinizin hazırlanmasından teslimine kadar hijyenik koşullara uygunluğunu özenle sağlıyor. 
Bi Pasta, üretteği tüm ürünlerde en iyi ve en kaliteli malzemeleri kullanıyor çünkü, ürünlerinin en mükemmel tadına ancak bu şekilde ulaştığına inanıyor.

Bi Pasta’nın tadına doyulmaz pasta, kurabiye ve cupcake'lerine ulaşmak için tek yapmanız gereken bizi aramak...

Bİ PASTA'NIN HİKAYESİ